adw. Edyta Gruszczyńska

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie

Adwokat Edyta Gruszczyńska jest doświadczonym cywilistą. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Obsługuje transakcje cywilne i handlowe począwszy od opracowania strategii transakcji, przygotowania umów i obsługi transakcji, poprzez jej wykonywanie, a w razie konieczności również jej skuteczne egzekwowanie. Posiada bogate doświadczenie w procesach nieruchomościowych i odszkodowawczych przeciwko podmiotom prywatnym, jak i organom administracji rządowej i samorządowej.

Adwokat Edyta Gruszczyńska ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym oraz filologię romańską na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Studiowała również prawo na Uniwersytecie Panthéon-Assas (Paris II) w Paryżu. Aplikację adwokacką odbywała w Izbie Adwokackiej w Warszawie, której jest członkiem.

Współpracowała z kancelarią Wardyński i Wspólnicy sp.k. (lata 2006-2009) oraz kancelarią Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy – Kancelaria Prawna GLN Sp.k. (Gide Loyrette Nouel) (lata 2004-2006).

Języki obce: francuski, angielski, włoski
E-mail: edyta.gruszczynska@gjadwokaci.pl
Telefon: +48 468 03 41